گرامیداشت سی و دومین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد

 | تاریخ ارسال: 1400/3/12 | 
گرامیداشت سی و دومین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با حضور اساتید، دانشجویان و مسئولان دانشگاه صنعتی امیرکبیر برسر مزار شهدای گمنام این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، حجت الاسلام میراحمدی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر در این مراسم گفت: مقام معظم رهبری در سال گذشته امام خمینی(ره) را امام تحول نامیدند که این تعبیر به این دلیل است که امام خمینی(ره) تحول خواه و تحول آفرین بودند.
وی افزود: بنابراین لازم است که این ویژگی امام راحل را سرمشق خود قرارداده و تمامی بخش های کشور نیز روحیه تحول خواهی و تحول آفرینی امام راحل را سرلوحه خود قرار دهند.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: امام راحل استقلال آزادی جمهوری اسلامی را ایجاد کردند.
حجت الاسلام میراحمدی عنوان کرد: در انقلاب اسلامی نگاه به جوانان تغییر یافت و این نگاه اکنون تبدیل به یک ذخیره بزرگ برای انقلاب اسلامی شده است.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکید کرد: امام راحل نقطه وفاق تمامی جریان های سیاسی است و بدون امام راحل انقلاب هویتی ندارد.
حجت الاسلام میراحمدی اظهار داشت: دانشگاه صنعتی امیرکبیر در طول دفاع مقدس ۹۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است و یاد و نام این شهدا همیشه در دل های ما قرار دارد.
در این مراسم با اهدا گل بر سر مزار شهدای گمنام، دانشگاهیان با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید میثاق کردند.

عکس ها را در ادامه ملاحظه نمائید: