بایگانی بخش آیین‌نامه‌ها و رویه‌ها

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 25 | تعداد کل بازدید های مطالب: 1,174,020 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ -

آیین نامه ارائه دروس دوره های بین الملل به شماره رویه AUT-PR-۴۳۰۲

با توجه به لزوم برگزاری تعدادی از کلاس‌های تحصیلات تکمیلی به زبان انگلیسی برای دانشجویان غیر ایرانی و همچنین به منظور ایجاد زیر ساخت لازم در جهت بین المللی شدن دانشگاه، از نیمسال اول سال تحصیلی۹۶-۹۵ برخی از گروه‌های درسی در مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی به زبان انگلیسی برای کلیه دانشجویانی که حائز شرایط بوده و مایل به ثبت نام در این کلاس‌ها باشند، ارائه میگردد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ -

آیین نامه دروس جبرانی در مقطع کارشناسی ارشد - AUT-PR-۳۳۰۲

آن دسته از دانشجویان کارشناسی ارشد که رشته تحصیلی ایشان در مقطع کارشناسی با مقطع کارشناسی ارشد آنان متفاوت می باشد، لازم است براساس این رویه نسبت به اخذ دروس جبرانی به منظور کسب دانش لازم برای اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقدام نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ -

آیین نامه پایان نامه ۹ واحدی در مقطع کارشناسی ارشد - AUT-PR-۳۳۰۳

این آیین نامه جهت ایجاد شرایط لازم برای اجرای پایان نامه های ساخت تجهیزات و محصولات تعریف شده است.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ -

رویه شرایط و ظرفیت اعضای هیات علمی برای پذیرش دانشجوی دوره کارشناسی ارشد AUT-PR-۳۳۱۱

این رویه برای تعیین ظرفیت مجاز اعضای هیات علمی دانشگاه برای پذیرش دانشجویان دوره کارشناسی ارشد می باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ -

آیین‌نامه نحوه اخذ پذیرش متقاضیان غیرایرانی در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری AUT-PR-۴۳۰۱

با توجه به سیاست دانشگاه صنعتی امیرکبیر در خصوص جذب دانشجویان خارجی و با عنایت به درخواست‌های رو به افزایش متقاضیان، خصوصا کشورهای منطقه برای تحصیل در دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در این آیین‌نامه شرایط جذب دانشجویان خارجی شرح داده شده است.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ -

راهنمای نگارش پایان نامه های تحصیلات تکمیلی به شماره رویه AUT-GL-E۱۰۳

این رویه به منظور یکسان سازی پایان نامه های کارشناسی ارشد و رساله های دکتری تهیه شده است.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ -

آیین نامه آموزشی دانشجویان دوره کارشناسی ارشد - رویه AUT-PR-۳۳۱۰

هدف از این رویه تعیین چارچوب قانونی برای اجرای صحیح دوره کارشناسی ارشد ، ایجاد وحدت رویه در اجرای ضوابط آموزشی در سطح دانشگاه و آشنایی دانشجویان با مقررات آموزشی این دوره می‌باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ -

شیوه‌نامه آموزشی دانشجویان دوره کارشناسی ارشد AUT-PR-۳۳۲۵

هدف از این شیوه‌نامه تعیین چارچوب قانونی برای اجرای صحیح دوره کارشناسی ارشد ، ایجاد وحدت رویه در اجرای ضوابط آموزشی در سطح دانشگاه و آشنایی دانشجویان با مقررات آموزشی این دوره می‌باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ -

ابلاغیه نظام وظیفه به تمامی دانشگاه ها - قانون یک بار انصراف دانشجویان مشمول

براساس اعلام مدیر کل محترم امور دانشجویان داخل، دانشجویان مشمول خدمت سربازی محدودیتهایی برای انصراف دارند. برای اطلاعات بیشتر اطلاعیه سازمان نظام وظیفه را ببینید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ -

رویه تمدید سنوات تحصیلی دانشجویان دوره کارشناسی ارشدAUT-PR-۳۳۰۱

هدف از این رویه تعیین چارچوب قانونی برای اجرای صحیح تمدید سنوات، ایجاد وحدت رویه در اجرای ضوابط آموزشی در سطح دانشگاه و آشنایی دانشجویان با مقررات آموزشی این دوره می‌باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ -

رویه تعیین میزان شهریه دانشجویان غیرایرانی AUT-PR-۴۳۰۴

نحوه تعیین شهریه دانشجویان غیرایرانی بر اساس سیاست های آموزشی و مالی دانشگاه در این رویه آمده است.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ -

آیین‌نامه مشوق‌های آموزشی AUT-PR-۳۳۱۲

این آیین‌نامه جهت تقویت، پشتیبانی، تشویق، بهبود کیفیت، رقابت جهت رشد و اعتلای فعالیتهای آموزشی دانشگاه تهیه و تدوین شده است.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ -

مصوبه صدور مدرک خودگردان، مدرک بین الملل و گواهی گذراندن دروس به زبان انگلیسی

این مصوبه جهت اطلاع دانشجویان تحصیلات تکمیلی در خصوص نحوه دریافت مدرک خودگردان و بین الملل و دریافت گواهی گذرانده دروس به زبان انگلیسی می باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ -

رویه شرایط و مراحل تعیین استاد راهنمای مشترک خارج از ایران، برای راهنمای پایان‌نامه/رساله دانشجویان تحصیلات تکمیلی AUT-PR-۳۳۰۹

این رویه با هدف توسعه تعاملات بین‌المللی اعضا هیات علمی دانشگاه با اعضا هیات علمی دانشگاه‌های خارج از کشور تبیین شده است. در این رویه چارچوب قانونی برای تعیین استاد راهنمای مشترک خارج از ایران به منظور راهنمایی و هدایت پایان‌نامه‌ها/رساله‌های دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی تعریف شده و علاوه بر آن وضعیت ظرفیت استاد راهنمای اول و همچنین تعهدات دانشجو مشخص و تبیین شده است.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ -

رویه تطبیق دروس دانشجویان تحصیلات تکمیلی AUT-PR-۳۳۱۴

این رویه با هدف تعیین چارچوب قانونی برای اجرای صحیح و یکسان درخواست های تطبیق دروس در مقاطع تحصیلات تکمیلی در سطح دانشگاه تدوین شده است و شامل کلیه دانشجویانی می شود که به هر دلیل از ادامه تحصیل انصراف داده، محروم شده و یا قبلاً در یک رشته دیگر در همان مقطع تحصیلی دانش‌آموخته شده اند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ -

رویه پذیرش دانشجوی بین‌الملل غیرایرانی دوره دکترای پژوهش‌محور AUT-PR-۳۳۱۸

گسترش تعاملات بین‌المللی در زمینه پذیرش دانشجو در سطح دکترای تخصصی یکی از اولویتهای دانشگاه صنعتی امیرکبیر می‌باشد. در این راستا با توجه به شرایط متقاضیان ورود به دوره دکترا و مجوز صادره از سوی وزارت عتف رویه حاضر تدوین گردیده است.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ -

رویه دفاع از پیشنهاد رساله و دفاع نهایی رساله دانشجویان دکتری به شماره AUT-PR-۳۳۱۶

هدف از تهیه و تنظیم این رویه، آشنایی دانشجویان دکتری، اعضای هیات علمی و معاونت تحصیلات تکمیلی دانشکده‌ها با مقررات و آیین نامه های مربوط دفاع از پیشنهاد رساله و دفاع نهایی رساله به منظور یکسان سازی فعالیتهای آموزشی مرتبط ، برنامه‌ریزی و انجام مراحل دفاع در موعد مقرر، و با کیفیت مطلوب می باشد.تمرکز این رویه بر روی فعالیتهای بخش پژوهشی دوره دکتری است.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ -

رویه طرح ارزیابی مداوم عملکرد دانشجویان دوره دکتری AUT-PR-۳۳۱۷ - پایش حین تحصیل

به اطلاع می‌رساند مفاد مندرج در رویه ۳۳۱۷ برای کلیه دانشجویان دوره دکتری به شرح زیر اعمال خواهد شد : دانشجویان ورودی ۹۴ و ماقبل مشمول طرح پایش نمی شوند و کلیه مراحل تحصیل آنها همانند روال گذشته انجام خواهد شد. برای دانشجویان ورودی ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ طرح پایش پس از دفاع از پیشنهاد رساله و مطابق با دستورالعمل طرح پایش برای دانشجویان ورودی ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ اجرا خواهد شد. برای دانشجویان ورودی ۱۳۹۷ و پس از آن، طرح پایش بطور کامل و مطابق با دستورالعمل دانشجویان ورودی ۱۳۹۷ و پس از آن اجرا خواهد شد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ -

رویه کیفیت و تعداد مقالات مورد نیاز جهت صدور مجوز دفاع نهایی رساله دانشجویان دوره دکتری به شماره AUT-PR-۳۳۰۶

مجموعه پیش رو حاوی ضوابط و دستورالعمل‌های مربوط به مقالات و ثبت اختراع دوره دکتری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. آگاهی کلیه دانشجویان دکتری از ضوابط جاری جهت ارسال مقالات به مجلات معتبر و نحوه ثبت اختراع، لازم و ضروری است. از آنجا که عدم اطلاع یا عدم توجه به ضوابط تعیین شده نافی نفوذ آن نمی باشد، لازم است کلیه دانشجویان موارد مطرح شده در این رویه را، علاوه بر موارد دیگری که از طریق مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه، دانشکده، و مدیریت امور پژوهشی دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد، همواره مد نظر قرار داده و مقالات خویش را مطابق با مقررات مربوطه تهیه نموده و نسبت به اخذ پذیرش و یا چاپ آن اقدام نمایند. زمان اجرای ویرایش دوم رویه از مهرماه سال ۱۳۹۸ و برای دانشجویان ورودی‌های سال ۱۳۹۸ و بعد از آن می باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ -

مجموعه مقررات آموزشی دوره دکتری (AUT-PR-۳۳۱۵)

هدف از این رویه تعیین چارچوب قانونی برای اجرای صحیح دوره دکتری، ایجاد وحدت رویه در اجرای ضوابط آموزشی در سطح دانشگاه و آشنایی دانشجویان با مقررات آموزشی این دوره می‌باشد. و برای کلیه دانشجویان دکتری ورودی مهرماه ۱۳۹۳ و پس از آن اجرا می‌شود.